centimos محمدباقر قالیباف محمدباقر قالیباف

centimos: محمدباقر قالیباف محمدباقر قالیباف مناظره انتخابات انتخابات 96 انتخابات ریاست جمهوری شبکه یک سیما دیدگاه دوازدهم

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا مهران مدیری مجری «هفت» می‌شود؟

در روزهای باقی‌مانده به برگزاری سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر، ازسرگیری مجدد برنامه «هفت» بحث‌های بسیاری به راه انداخته است و توصیه بسیار مهم در این میان شخصی است

آیا مهران مدیری مجری «هفت» می‌شود؟

آیا مهران مدیری مجری «هفت» می شود؟

عبارات مهم : سینما

در روزهای باقی مانده به برگزاری سی وششمین جشنواره فیلم فجر، ازسرگیری مجدد برنامه «هفت» بحث های بسیاری به راه انداخته است و توصیه بسیار مهم در این میان شخصی است که در صندلی اجرای این برنامه تکیه خواهد زد.

شرق نوشت:زمانی که شبکه سه سیما بعد از سال ها برنامه ای را مختص سینمای کشور عزیزمان ایران راهی آنتن تلویزیون کرد، جهت بسیاری از اهالی سینما تریبونی که بتوان در آن از پرسشها صنفی و تخصصی سینما حرف زد و بتوان با مخاطب میلیونی رسانه ملی صحبت کرد، خوشایند بود. هرچند که این برنامه در میانه های راه دچار حواشی و فرازوفرودهای بسیاری شد، ولی به زعم بسیاری از سینماگران، وجود این برنامه اتفاق مثبتی بود که جای خالی اش حس می شود.

آیا مهران مدیری مجری «هفت» می‌شود؟

از آخرین باری که بهروز افخمی و گروهش از برنامه «هفت» خداحافظی کردند، گمانه زنی های بسیاری مبنی بر اینکه آیا این برنامه بار دیگر شروع خواهد شد و چه کسی اجرای آن را عهده دار می شود، به میان آمد؛ از فرزاد حسنی تا مهدی کرم پور و اشخاص دیگری که در مقطعی خاص نامشان از گزینه های احتمالی اجرای این برنامه بود صحبت شد. ولی در روزهای باقی مانده به برگزاری سی وششمین جشنواره فیلم فجر، ازسرگیری مجدد این برنامه بحث های بسیاری به راه انداخته است و توصیه بسیار مهم در این میان شخصی است که در صندلی اجرای این برنامه تکیه خواهد زد.

در آخرین خبرها از برنامه «هفت» شنیده می شود که رضا رشیدپور جهت اجرای این برنامه نمی رود و بار دیگر نام مهران مدیری شنیده می شود. ارتباط مهران مدیری با تلویزیون از زمانی که بار دیگر به سریال سازی ادامه داد و «دورهمی» را اجرا کرد بهتر شد، هرچند که نام مدیری در این مدت از گزند حواشی متعدد در امان نبوده هست، ولی به نظر می رسد او یکی از گزینه های مهم اجرای برنامه ای است که قرار است در طی برگزاری جشنواره فیلم فجر، میزبان بسیاری از اهالی سینما باشد.

در روزهای باقی‌مانده به برگزاری سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر، ازسرگیری مجدد برنامه «هفت» بحث‌های بسیاری به راه انداخته است و توصیه بسیار مهم در این میان شخصی است

در چند روز اخیر نام محمدرضا شهیدی فرد، مهران مدیری و رضا رشیدپور جدی ترین گزینه هایی بوده اند که اجرای برنامه «هفت» به آنها سپرده خواهد شد. از میان این افراد، رضا رشیدپور چند روز پیش در برنامه زنده «حالا خورشید» راجع به حضور در «هفت» اظهار بی اطلاعی کرد که این شائبه ایجاد شد که مذاکره ای با وی نشده هست، ولی طبق آخرین خبرها، دست اندرکاران «هفت»، هم با او و هم با مهران مدیری وارد مذاکره شده است اند. ظاهرا تاکنون حضور مهران مدیری در خاص برنامه جشنواره فیلم فجر قطعی تر هست، ولی باید دید توافقات نهایی به چه سمت وسویی خواهد رفت و آیا مدیری در تازه ترین حضورش در تلویزیون، اجرای این برنامه سینمایی را خواهد پذیرفت؟

واژه های کلیدی: سینما | برنامه | سینمای | برگزاری | سینمایی | سینماگران | رضا رشیدپور | مهران مدیری | جشنواره فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog